O CHALOUPCE

Proč se ubytovat v naší chaloupce?

Jelikož jsme dokončili tuto chaloupku teprve nedávno, budete se zde cítit jako v bavlnce. V sednici v přízemí se mimo jiné nachází velmi pohodlná kožená sedací souprava, díky které budete moct pohodlně sledovat hořící oheň v kachlových kamnech nebo LED-TV.

V přízemí také najdete malou, ale útulnou koupelnu, kde se nachází sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. Pokud vyjdete po dubových schodech do prvního patra, najdete 3 pokoje a druhou koupelnu. V té se nachází vana, umyvadlo se zrcadlem a WC. Ve zmiňovaných 3 pokojích jsou vždy postele (celkem 8 + 2 přistýlky) a skříně pro uložení Vašich věcí.

Vybavení roubenky jsme vybírali s ohledem na povahu a styl stavby, a proto jsme nevybírali zbytečně moc moderních věcí, ale na druhou stranu jsme se snažili nezapadnout všemi „starými“ věcmi do stereotypu. Najdete zde proto staré celodřevěné lyže s bambusovými hůlkami, ale také sprchu v moderním stylu. Všechno vybavení je samozřejmě umístěno tak, aby nic nebylo zbytečně kontrastní a vypadalo to přirozeně.

Co budete mít k dispozici?

Mnozí si kromě výše uvedeného vybavení budou pochvalovat nepřítomnost Wi-fi, ale jelikož je tato chaloupka stále blíž k přírodě, než k městům. Není přece nic hezčího, než si užít klid a pohodu a to především na dovolené.

Při stavbě chaloupky a koupi vybavení jsme samozřejmě mysleli i na pohodlí žen, kterým je k dispozici myčka a při nedostatku čistých věcí i pračka. V kuchyni můžete najít také troubu s varnou deskou, abyste si mohli připravit co nejlepší jídlo po pořádné tůře.

Jak můžete vidět z fotografií, je kolem roubenky velká zahrada, kterou můžete samozřejmě využít na různé hry s rodinou, přítelem/přítelkyní nebo kamarády a mimo jiné i připravené ohniště pro večerní posezení u kytary nebo opékání buřtů.

V neposlední řadě máte možnost zaparkovat přímo u chaty, kam se vejdou až tři automobily a pokud byste potřebovali větší prostor, další parkoviště se nachází přibližně 100 metrů od chaty.